Pizza Hut

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

logo

 

 

 

Zagonieni przez głód i ciekawość wybraliśmy się do nowo otwartej Pizza Hut w Toruniu. Na progu powitała nas miła obsługa. W lokali ludzi po brzegi, więc musi coś być na rzeczy. Menu dość pokaźne, chociaż ceny częściowo zdjęły uśmiech z twarzy.

Jestem zdania, że jak coś dużo kosztuje to i powinno dobrze smakować. W Pizza Hut niestety jest odwrotnie. Pomijając fakt, że na tak małe zamówienie czekaliśmy trochę za długo to jedzenie nam tego nie wynagrodziło.

Pierwszy podano nam sos pomidorowy. Nie jadłam jeszcze tak rozwodnionego i bezsmakowego sosu. Miałam przyjemność odwiedzić sporo pizzerii w swoim życiu i nigdy nie natrafiłam na tak bezsmakowy sos. Potrafię zapomnieć drobne kulinarne wpadki, każdemu może się zdarzyć, ale pizza przeszła moje najgorsze oczekiwania. Nie dość, że ciasto było kompletnie niezjadliwe, wręcz wysuszone to dodatki, a raczej ich brak sprawiały, że całość wyglądała następująco: przesuszone ciasto, posmarowane „masą pizzową” i podane klientowi.

Z całym szacunkiem, ale pizza powinna mieć „to coś”, smak prawdziwego sera, sosu i dodatków.

To była moja ostatnia wizyta w Pizza Hut.

Więcej: 
http://pizzahut.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • RSS
  • Twitter
  • Facebook
0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×