Frytoteka

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

Dwa dni temu mieliśmy okazję wybrać się do Frytoteki. Jej odwiedzenie planowaliśmy już jakiś czas, bo zainteresowały nas frytki belgijskie prezentowane na fanpage’u firmy. Zamówiliśmy jedną porcję dużych frytek belgijskich wraz z dwoma sosami: majonezowym i ketchupem. Na zamówienie czekaliśmy około 10 minut.

Frytki podano nam w dużym papierowym rożku, posypanym serem. Otrzymaliśmy również dwa drewniane widelczyki i zabraliśmy się do jedzenia.

Ja z mojej strony mogę napisać, że frytki smakują jak frytki i szału nie robią. Jak człowiek jest głodny to zje wszystko.

Osobiście bardziej smakują mi frytki z McDonald’s.

Ilona

2 comments on “Frytoteka
  1. Niestety nie mogę się zgodzić. Atmosfera jest cudowna, sympatyczna i nienadęta. Wystrój wielu może się nie spodobać, bo jest specyficzny. Frytki są jednak pyszne. O sosach nie wspomnę! Spróbujcie następnym razem limonkowo-bazyliowy albo BBQ, może się przekonacie :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • RSS
  • Twitter
  • Facebook
0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×