Snackarnia

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

Podczas spaceru zacząłem być głodny i postanowiłem odwiedzić nowe miejsce na mapie miasta. Miejsce o obecności którego wiedziałem, ale nie miałem okazji zajrzeć.

Snackarnia to miejsce, gdzie można zjeść pyszne i domowe snacki, czyli  przekąski. :) Po wejściu do lokalu ukazuje nam się lada z wyżej wymienionymi już snackami oraz menu. Ceny są różnorodne, ale na każdą kieszeń. Możemy wybrać dwa zestawy: I. Zestaw zawiera dwa snacki, kawę, masło, nutellę oraz konfitury i jest w cenie 12 zł. II. Zestaw zawiera dwa snacki, herbatę, nutellę, masło i miód. Po długim zastanowieniu wybrałem II zestaw. Poinformowano mnie, że niestety nie ma następujących przekąsek do tego zestawu ale zostanie zamienione z rogalem bawarskim, który jest jeszcze ciepły bo prosto z pieca.  Ale wróćmy do innych przekąsek. Do wyboru mamy rogale ze szpinakiem i serem feta, z pomidorami, z papryką, na słodko. Czyli każde podniebienie w tym miejscu zostanie zadowolone.

Wystrój wnętrza jest wyjątkowo przejrzysty i w pewnym sensie sterylny. Podobne wrażenia były po wizycie w Moose Cafe. Po zajęciu miejsca na poduszce która znajdowała się na białej ławce czekam chwilę na swoje zamówienie. Zamówienie zostało bardzo szybko zrealizowane (niestety nie posiadam zdjęcia, gdyż człowiek zdjęciem się nie naje). Podane na papierowych talerzykach i drewniane sztućce dodają uroku temu miejscu.

Przekąska bawarska smakowała jak prawdziwy precel, delikatnie słonawy i słodki za razem. Bardzo dobre połączenie smakowe, a jeszcze lepiej smakowało z miodem i masłem :)

Drugą jakże miłą niespodzianką był gratis drugi snack w zamian za brak zestawu. Tym razem na słodko i ze słodką zawartością. :)

Podsumowanie:

Miejsce bardzo ciekawe na naszej toruńskiej mapie. Bardzo dobre jedzenie, przemiła obsługa, rodzinna atmosfera można powiedzieć i ceny. Polecamy jak ktoś musi w tzw. „locie” coś zjeść, czyli dla zapracowanych.

Plusy:

+Lokalizacja

+Jedzenie

+Wnętrze

+Obsługa

Minusy:

Ja nie znalazłem żadnych.

STRONA WWW: TUTAJ

2 comments on “Snackarnia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • RSS
  • Twitter
  • Facebook
0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×